O nás - Objavte POLONINY

O nás

Kto sme

Sme občianske združenie Take naše. Baví nás vymýšľať a realizovať nápady v oblasti cestovného ruchu a regionálneho rozvoja.  Tento projekt sme vymysleli počas obdobia celonárodného pokoja v máji 2020 a boli sme veľmi zvedaví ako dopadne. 

A keďže pilotný ročník bol skutočne nádhernou skúsenosťou, tak sme si povedali: „Chceme vás častejšie stretávať!“ 

Tento rok sa stretneme v  Poloninách už po tretíkrát. Hoci sme len tri,  makáme za desiatich, aby sme pripravili naozaj zážitkový víkend. Všetci si prídeme oddýchnuť, hoci pre každého to bude iný typ „aktívneho“ oddychu.

Držte nám palce aj tento rok! Pozvite svojich priateľov a rodinu, pretože dobrých ľudí je všade veľa.

Náš tím: Eva Kocanová, Soňa Kožárová, Katka Romanová

A ešte celá partia kamarátov – dobrovoľníkov, ktorí s nami trávia víkend, sem-tam pomôžu a hlavne nám robia dobrú náladu v našom hlavnom stane v Apartmáne Kurnik v Uliči.

Čo nás motivuje

Žijeme na Východnom Slovensku a záleží nám na jeho rozvoji. A preto robíme to, na čo máme osobný vplyv. Sme presvedčení, že najlepším spôsobom ako posunúť región vpred je spolupráca. Vymysleli sme podujatie, ktoré pomáha prepájať jednotlivých ľudí  a zároveň zviditeľňuje celý región. Veľmi sa tešíme, že sme našou snahou prispeli k rozbehnutiu Polonín. Máme veľmi dobrý pocit z toho, že tam kde (vraj) nič nebolo, zrazu je tak veľa.

Prečo tento koncept

Pretože je to win-win pre všetky strany.  Pritiahneme ľudí do rôznych končín regiónu na širokú paletu zážitkov. Každý poskytovateľ si pripravil aktivitu, ktorá ho baví.  O tom, či je dostatočne zaujímavá, dobrá a kvalitne prevedená, rozhoduje návštevník. Za jednotlivé zážitky sa platí a 80% z ceny ide priamo poskytovateľom. Návštevníci majú zážitky, poskytovatelia sú veselí a všetci sme spokojní. 

Kontakt

Take naše, o.z.
J. Záborského 2319/10A
082 21 Veľký Šariš
Slovensko

M: +421 944 570 252
info@objavtepoloniny.sk

Tatrabanka, a.s.
IBAN: SK29 1100 0000 0029 4808 7226

IČO 53096436
DIČ 2121294549

Registrované MV SR dňa 24.06.2020 pod číslom VVS/1-900/90-59378

Autori fotografií

Ľubomír Leňko,  Jozef Ondovčin,  Michal Vadila, Tomáš Slovinský Róbert Barsa, Petr Horálek, Roman Millan, Michal Beluščák, Peter Hrubovský, poskytovatelia zážitkov, OOCR Horný Zemplín,  Rusínske Trio, Simona Rapavá, Denisa Falisová, Copyright: Wandal Production, fotografie z filmu ČIARA, 2017, réžia: Peter Bebjak, SITA/Jozef Jakubčo

Všetky fotografie na stránke boli použité so súhlasom autorov. Veľmi im ďakujeme. Raz by sme aj my chceli tak pekne fotiť. 

 

Rád by som Vám poďakoval za 2 fantastické dni ktoré vďaka Vám zostanú veľmi dlho v našej pamäti. Priznám sa že zo začiatku som mal veľmi vlažné očakávania ale musím povedať  (prepáčte to familiárne oslovenie)

Tomáš, Jaro a Janka sú veľmi zaujímaví ľudia, ktorí do toho kúska času s nami dali srdce a to čo robia majú radi a bolo to veľmi cítiť, a keď do toho primiešame ten krásny región, tak sa vytvorila naozaj jedinečná a neopakovateľná kombinácia, ktorá nás naozaj veľmi očarila.

Ešte raz ďakujeme a želáme Vám všetkým, aby sa Vám darilo vo všetkom čo robíte.

 

Vlado & Gusto